fbpx

Испораката се извршува најдоцна во период од 7 работни денови!


Честитка: Љубов

169.00 ден

Категории ,
 ден

Ви ја претставуваме љубовната колекција на персонализирани честитки кои се совршен подарок за Денот на вљубените, но и за било кој друг ден од годината. За искажување на љубовта не ни е потребен посебен повод, а највредниот подарок се посветената грижа и внимание. Одберете некој од нашите 9 персонализирани дизајни и впишете ја Вашата љубовна порака до Вашата втора половина.

Ветуваме насмевки, топење, па дури и по некоја солза радосница. ❤

165mmX145mm, со преклоп