fbpx

Испораката се извршува најдоцна во период од 7 работни денови!


Избраниот производ содржи фотографии!

По комплетирањето на Вашата нарачка ќе бидете пренасочени кон прозорец со детали од нарачката, каде ќе можете да ги прикачите фотографиите.

Доколку имате било какви проблеми со прикачување на фотографиите пратете ги на info@kidling.mk, со назначување на бројот на Вашата нарачка.

Фото-книга: Среќна Нова година за деца

690.00 ден890.00 ден

SKU: Не е достапно Категории , ,
 ден

Новогодишната книга со фотографии е круна на спомените од старата година и желба за уште многу авантури во Новата. Оваа Нова година, подарете им на Вашите драги дечиња – подарок на кој со љубов ќе се навраќаат и ќе го чуваат засекогаш!

Креирајте ја Вашата новогодишна книга со фотографии во 5 чекори:

  1. Го одбирате Вашиот омилен дизајн на корица.
  2. Одбирате дали сакате книга со тврда корица и спирала или мека корица (хефта).
  3. Пишувате наслов кој ќе стои на корицата од книгата во лентата со текст.
  4. Пишувате Ваша посвета со желба за Новата година, која ќе се најде на првата страница од книгата.
  5. Прикачувате 22 фотографии.

П.С. Највредниот новогодишен подарок кој можеме да го подариме некому се нашата љубов, внимание и време!

А5 landscape, тврд повез – спирала или мек повез

Мека корица 690.00 ден
Тврда Корица - спирала 890.00 ден

Дополнителни информации

Корица

Тврда корица – спирала, Мека корица

Дизајн

Ирваси, Колачиња, Снешковци